Diamonds International Corporation, potocznie nazywana również DIC, to firma mająca 4 oddziały na świecie zajmująca się sprzedażą diamentów inwestycyjnych, biżuteryjnych oraz biżuterii z brylantami. Firma uruchomiła Program Partnerski zwany Diamond Certainty, który umożliwia współpracę i zarabianie razem z firmą.

Program Partnerski Diamond Certainty to program dzięki, któremu możesz zarabiać wysokie prowizje w zamian za skuteczną promocję produktów ekskluzywnych między innymi diamentów, na których najbardziej skupiamy się w projekcie SuccessFulWay. Jest głównym programem partnerskim w którym zarabiamy obecnie w projekcie SuccessFulWay.
Idea programów partnerskich polega na tym, że dołączając do takiego programu stajesz się niejako pośrednikiem firmy Diamond International Corporation i jesteś wynagradzany za skuteczną promocję produktów.
Działa to dokładnie tak jak każdy biznes, z tą różnicą, że Ty nie zajmujesz się przygotowaniem produktu czy usługi. Żeby zarabiać nie musisz nic tworzyć, produkować, projektować, obsługiwać Klienta. Jedyne co robisz to promujesz produkty za pomocą sprawdzonego, prostego systemu SuccessFulWay.

1. ILE ZAPŁACĘ ZA SZKOLENIE W PROGRAMIE?

NIC! SZKOLENIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE, NIC CIĘ NIE KOSZTUJE POZA TWOIM CZASEM OCZYWIŚCIE.

2. CZY PROGRAM JEST CAŁKOWICIE LEGALNY?

TAK! Właścicielem serwisu (programu), którego staniesz się uczestnikiem jest to firma DIC od 15 lat na rynku posiadająca 4 oddziały na świecie w Pradze, Bratysławie, Dubaju i Sofii,.do których możesz pojechać i przekonać się na własnej skórze jak potężna jest firma.
Firma z 4 siedzibami! Sofia, Praga, Dubai, Bratysława

Firma z 4 siedzibami! Sofia, Praga, Dubai, Bratysława

3. CZY MUSZĘ SIĘ ROZLICZAĆ W URZĘDZIE SKARBOWYM?

TAK! Ze wszystkich wypracowanych w naszym programie przychodów musisz samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym, w projekcie otrzymujesz w tej kwestii wsparcie.

4. ILE CZASU DZIENNIE MUSZĘ POŚWIĘCIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ?

Tak na prawdę w projekcie możesz zacząć zarabiać już od pierwszego dnia, a im bardziej się wdrożysz tym mniej czasu będzie ci to zajmować. Jeśli masz godzinę czasu dziennie – śmiało możesz zaczynać.

5. JAK OTRZYMUJĘ WYPŁATĘ?

Prosto na Twoje konto bankowe, które podasz w serwisie.

6. CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ W TRAKCIE SZKOLENIA, BĄDŹ PO NIM, Z DALSZEJ WSPÓŁPRACY?

TAK! W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy, co WAŻNE – bez żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych.

7. CZY JAK ZAKOŃCZĘ PODSTAWOWE SZKOLENIE MOGĘ NADAL ZARABIAĆ?

TAK! Każdemu uczestnikowi, który będzie chciał zarabiać systematycznie, przygotowałem w projekcie SuccessFulWay gotowe ścieżki rozwoju i krok po kroku przygotowany plan, w którym nauczę każdego jak polecać produkty innym i jakich narzędzi do tego używać, by efektywnie zarabiać co miesiąc godziwe pieniądze.

8. CZY SZKOLENIE Z PROGRAMU JEST BARDZO TRUDNE I WYMAGA ODE MNIE DUŻEGO DOŚWIADCZENIA?

NIE! Nasz program przeznaczony jest dla każdego, kto choć trochę opanował podstawy poruszania się po Internecie, potrafi używać myszki i potrafi cokolwiek napisać na klawiaturze. Skoro jesteś na tej stronie i to czytasz to znaczy, że wszystkie wymagania spełniłeś!
Projekt SuccessFulWay przeznaczony jest dla osób:
  • Pełnoletnich,
  • Posiadających dokument tożsamości (Dowód osobisty bądź Paszport),
  • Dla osób, które chcą odmienić swoje życie i móc zarabiać w internecie.